Kurumsal Yayın

Değerli eğitimciler,

Sizlere tamamen kurumlara özel kapalı devre alternatif bir yayın seti sunuyoruz. Tüm yayınlarımızı içeren Dijital Platformumuz yayın setinin armağanıdır.

 1. Yayınlar son 2 yıl içerisinde kaleme alındığı için hem ÖSYM’nin yeni tarzına hem de MEB’in yeni öğretim programlarına %100 uyumludur.

 2. Yayınları, öğretmen ve öğrencileriniz kurumunuzun logosunun yer alacağı ve kendi içeriklerinizi de yükleyebileceğiniz “Dijital Platformumuz” üzerinden de kullanabilecektir.

 3. Yayınlarımızın amacı tam ve kalıcı öğrenmeyi sağlamaktır. Planet adını verdiğimiz sistemimiz bunu hedefleyen bir akademik yaklaşım üzerine kuruldu.

 4. Bu çerçevede yazar kadrosu:
  1. Soru Bankalarını, üniteleri öğrencinin 1-2 derste öğrenebileceği seanslara bölerek yazdı.
  2. Bu seanslara paralel olarak Dijital Platformumuz’da tüm konuları anlattı.
   (1655 seans konu anlatım ders videosu var.)
  3. Tüm soruların tek tek video çözümünü yaptı.Öğrenci özel ders tecrübesi edinir gibi ilgili dersin konu anlatım videosunu izler, soru bankasından testini çözer, yanlış ve boşlarına dair çözüm videolarına erişir. Böylece öğrencinin öğrenme sürecine uygun bir yaklaşımla konuyu kavrar.
 5. Soru Bankaları ile akıllı tahtadaki Pratik Ders Anlatım Notları, %100 paraleldir.


 6. TYT – AYT’de farklı düzeydeki öğrenciler için iki ayrı set çıkardık:
  1. Altyapısı zayıf öğrenciler için temel – orta düzey set
  2. Altyapısı iyi öğrenciler için orta – ileri düzey set, (Tarih, Coğrafya, Felsefe Grubu, Din Kültürü ve AYT Geometri iki düzey için ortaktır.)

 7. Süpper Danışman uygulaması, kurumlara özel alternatif ölçme-değerlendirme ve geliştirme sistemidir. Uygulamayı kullanan TYT-AYT, 11, 10 ve 9.sınıf öğrencileri kişiselleştirilmiş dijital soru bankası oluşturabilir.

 8. 11, 10 ve 9. sınıf soru bankaları 29 haftalık seanslara bölündü. Konu testleri okula destek, ünite sonlarındaki testler ise üniversiteye hazırlık konseptinde hazırlandı.

 9. Deneme sonuçları öğrenci, sınıf ve okul ölçeğinde yayınlarımızdaki seans sistemine dayalı olarak verilecektir. Telafi için öğrenciler ders videolarına yönlendirilecektir.

 10. Eğitim döneminin başında yazar kadrosu, katılımcı kurumların zümrelerine çevrimiçi bir sunum yapacaktır. Bu sunumda: ÖSYM’nin TYT-AYT soruları analizi yapılacak, yayınların karakteristik özellikleri anlatılacak ve verimli kullanımı konusunda öneriler paylaşılacaktır. Dahası öğretmenleriniz eğitim dönemi içinde WhatsApp üzerinden yazar kadrosu ile görüş alışverişinde bulunabileceklerdir.

 11. LGS ve 7.sınıf için hazırlanan alternatif yayın setinin özellikleri katalogda ayrıca yer almaktadır.